KONST / Litografier / Färglitografi 8559164
nr 855 9164
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), tivoli/monstertåget, Provtryck, signerad a tergo, motivets mått: 46x54
Kondition: oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 20:53:59
1.000 kr
800 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold